Informacje

tel. 62 594 11 11 

e-mail:

szkolenia@artmed.kalisz.pl

ART&MED  Medyczne Centrum Usługowo Szkoleniowe w Kaliszu oferuje usługi z zakresu wynajmu sal szkoleniowych i seminaryjno  - konferencyjnych na potrzeby organizacji kursów, szkoleń,  seminariów,  konferencji oraz różnego typu zebrań dla firm różnych branż.

 

Lokalizacja

Medyczne Centrum Usługowo Szkoleniowe ART&MED  zlokalizowane  jest  w nowoczesnym  budynku, w centrum Kalisza nieopodal trasy Kalisz-Łódź i Kalisz-Warszawa. Doskonała lokalizacja gwarantuje możliwość szybkiego dojazdu z różnych stron miasta i regionu. Dojazd jest możliwy zarówno prywatnymi środkami transportu jak i komunikacją miejską (przystanek Kaliskich Linii Autobusowych usytuowany jest ok. 60 metrów od Centrum ART&MED).

Obok  siedziby firmy znajduje się duży, wygodny i bezpłatny parking. Budynek jest profesjonalnie monitorowany przez całą dobę.

Baza dydaktyczna

Sale szkoleniowe są w pełni umeblowane i wyposażone w wysokiej klasy bazę dydaktyczną. Baza zapewnia możliwość zastosowania różnych aranżacji dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb osób wynajmujących.  

W Centrum ART&MED znajdują się:

  • 2 sale seminaryjno - konferencyjne  na maksymalnie 60 osób;
  • pokój noclegowy z zapleczem sanitarnym dla wykładowców.

Znajdujące się obok sal seminaryjno – konferencyjnych przestronne hole stanowią  dodatkową powierzchnię. Może ona zostać wykorzystana dla celów związanych z organizowaną  imprezą np.: powierzchnia wystawowa, miejsce na organizację cateringu itp..   

Cena

Cena  wynajmu sal dydaktycznych zawiera koszt używania sprzętu technicznego, w skład którego wchodzą m.in.: laptop, rzutnik multimedialny, flipchart, pilot do przesuwania slajdów, nagłośnienie itp. . Na terenie całego budynku można korzystać z bezprzewodowego Internetu.

Cennik wynajmu sal

ważny od dnia 1 marca 2015 r.

1 godzina wynajmu - cena 60,00 zł

1 dzień wynajmu (8 godzin) - cena 350,00 zł

istnieje możliwość negocjacji cen

Informacje dodatkowe

Budynek dostosowany jest  do potrzeb osób niepełnosprawnych (posiada np.: specjalistyczny podjazd, odpowiednio wyposażone toalety itp.).

Osoby i firmy wynajmujące sale szkoleniowe w Centrum ART&MED  mogą skorzystać  z: kserokopiarki, drukarki, faksu, skanera i innych urządzeń biurowych.  

Catering – obsługa gastronomiczna

Na życzenie Klientów istnieje możliwość zorganizowania obsługi gastronomicznej konferencji, szkoleń, spotkań i imprez (poczęstunek kawowy, obiady). Firma cateringowa może zostać wskazana przez Wynajmującego.